לילה ברחוב החרדי

אסתר סעד

55

בא לכם בינג' לילי? תשכחו כל מה שחשבתם עליו. בשנים האחרונות נפתח צוהר אל חיי הלילה בשכונות החרדיות בירושלים ואיתו התגלו מנהגי הארוחות הליליות של דרי השכונות. נצא לחוויה חד פעמית ורב חושית בעקבות חיי תלמידי הישיבות. אלה יוצאים לאחר שעות לימוד התורה הארוכות אל הרחובות כדי להשיב את נפשם במאכל ובמשקה.  מה הם אוכלים בשעות הלילה המאוחרות? האם גם הם עומדים בתור למסעדות הכי נחשבות? האם קיימות פה מסעדות יוקרה? מה האוכל הכי אופנתי ומה נחשב לטעים ביותר? איזו מאפייה ממלאת את הסמטאות הקטנות בריחות מענגים המעוררים זיכרונות מבית אבא? הצטרפו אלינו לטעימות בעולם שהיה סגור ומסוגר ופותח כעת סדק צר להצצה.

הסיור לילה ברחוב החרדי יוצא אל השכונות החרדיות בירושלים. במהלך סיור זה אנו מטיילים בשכונות בהם גרים אך ורק אנשים דתיים מאוד המבקשים מאתנו לכבדם בכך שנבוא בלבוש צנוע הכולל נשים לבושות בחצאית וחולצות מכוסות מרפקים וגברים עם כיסוי ראש.

* בהרשמה מראש בלבד. לא תהיה אפשרות להירשם במקום.

אולי גם זה יעניין אותך

לכל הפעילויות

הופכות חלום למציאות – נשים יזמות וקולינריה

האירוע ללא תשלום ברישום מראש כאן באתר   נשים יזמיות בקולנריה הירושלמית – רמה בן צבי, טלי פרידמן, רחל אלול , דויני קסורלה (דוויני) ויעל וויס גדיש. מנחה: גלי ווליצקי מה זאת קולינריה ירושלמית ומה מיוחד בה? מה הוא אותו קסם ירושלמי שכולם מדברים עליו והאם הוא מוסיף או מפריע להרים מיזם קולינרי? וזה להיות […]

חדשנות בקולינריה

Culinary Innovation Event presented by OpenRestaurants™ & Seeds and Chips התכנית המלאה תעלה בימים הקרובים ההשתתפות ללא תשלום בהרשמה מראש כאן באתר  האירוע יתקיים בJVP – רובע המדיה – דרך חברון 24 להלן חלק מהתכנים המרכזיים בארוע: דוברים ראשיים:  Sharon Cittone, Chief content officer at Seeds & Chips  Lisa Timmer, CEO  at Clafoutis Global Managers and Michelin star chefs […]

מאסיה באהבה

מכירת הכרטיסים תחל ב-17 לאוקטובר

המטבח האסייתי הוא מאהב סוער. הטעמים, הצבעים והשילובים שהוא מגיש לשולחן תמיד מפתיעים ותמיד מרגשים. השף רון פינצ'י, המנצח על מסעדת Station 9, ייקח אתכם לאל תוך סודות המטבח שכבש בסערה את העולם כולו בטעימות של כמה ממנות הדגל המעניינות והצבעוניות ביותר של המסעדה: סלט אצות וואקמה, סלט פפאיה, קאנג פאד, תבשיל ירוקים חם עם סטיקי רייס.