מלון גורדוניה וחומוס אבו גוש | הסודות של אבו גוש – איך להכין את החומוס והבקלאווה הטובים ביותר?

שף אהרון כהן וסו-שף עלאא עוודלה

80

בשכנות לקיבוץ מעלה החמישה, שוכן היישוב שהפך לאימפריית החומוס הישראלית בה נמצאות מנות החומוס הטובות בישראל – אבו גוש. אין מקום טוב יותר מאשר אבו גוש כדי ללמוד איך להפוך בעצמכם למלכי החומוס והבקלאווה. השף אהרון כהן והסו-שף עלאא עוודלה, המנצחים על מטבח מלון "גורדוניה", ילמדו אתכם את להכין המאכלים המלונות המובילים בירושלים משתפים פעולה עם אירוע "מסעדות פתוחות" המסורתיים מהמטבח של אבו גוש, שלב אחר שלב.

  • הסדנה תתקיים במלון יערים שצמוד למלון גורדוניה.

אודות המקום

מ- Gordonia השקיעות נראות כאילו צוירו במיוחד עבורכם. הרי ירושלים ושבילי ההיסטוריה פרוסים למרגלותיכם, ונדמה שהעולם כולו נצבע בצבעים עזים שאינם דומים לשום דבר שהכרתם קודם לכן. שילוב נדיר של הנוף המרהיב של הרי ירושלים, עצים גבוהי צמרת, ריח הרים משכר, ברכת שחייה פרטית חיצונית וצלולה, קונסיירג' אישי, שף צמוד ושלווה אין - סופית מבטיחים חופשה אינטימית ומרחב. האירוח בווילות היוקרה מותאם להעדפותיכם האישיות. במלון שואפים להיכרות אישית כבר מההתקשרות הראשונית-כדי להבטיח חוויית אירוח פרטית ומרחיבה נפש בדיוק בשבילכם. פרטי לנשימה למחפשים את הטוב ביותר.

אולי גם זה יעניין אותך

לכל הפעילויות

טעימות טעימות

מוזמנים להתמסר לטעמי השוק בארוחת טעימות אינטימית ודינמית על הבר של "מחניודה" עם השף אליעזר מזרחי. מזרחי ינצח על הארוחה שלכם: הוא יבחר עבורכם את המנות הראשונות והעיקריות, שיוכנו מהמיטב שהשוק יציע באותו יום; יזהה את הרגע המתאים ביותר לעצור כדי לשתות צ’ייסר; ישלח אתכם להפסקה קצרה כשתגיע לכם אחת ויקרא לכם לחזור כשתגיע העת […]

סיפורים מהפתיליות של "עזורה" – סיור בשוק וסדנת בישול

מסעדת "עזורה" במחנה יהודה, שהוקמה ב-1952 על ידי עזרא שרפלר, שייכת לדור המייסדים של השוק. מסוג המקומות שעיצבו את דמותו של השוק והפכו למוסדות מיתולוגיים שהזמן לא הצליח לשחוק את יחודיותם. הצטרפו אל בנו של שרפלר, שבי, לחוויה מתמשכת שתתחיל בקפה של בוקר ומשם לסיור בשוק עם מי שגדל בו וחי אותו. אחר כךתמשיכו לסדנא […]

און דה רוקס – סדנת זיקוק ויסקי

בסדנת זיקוק הויסקי של "בירתנו", יכניס אתכם לאון שוורץ אל תוך תהליך הזיקוק של המשקה שהסופר ג'ורנג' ברנארד שואו כינה "קרן שמש נוזלית". תרגישו את חומרי הגלם, תלמדו על שלבי הבישול ולבסוף גם תלגמו מאותה קרן שמש און דה רוקס או נקי, איך שתעדיפו.